Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 29 listopad 2021 Godzina:
imieniny: Saturnina, Przemysł

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Jak dojechać na cmentarze

Już w ten weekend rozpocznie się wzmożony ruch w okolicach kaliskich nekropolii. Kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu, które obowiązywać będą do 2 listopada włącznie. Podpowiadamy, jak dojechać na cmentarze i gdzie parkować.

Cmentarz komunalny przy ul. Poznańskiej

- w dniu 31 października oraz 1 listopada w godz. od 6:00 do 18:00 w ul. Poznańskiej - na odcinku od al. Wojska Polskiego do Ronda Solidarności - przejazd pojazdów będzie możliwy w obu kierunkach wyłącznie dla autobusów KLA i samochodów TAXI. Dla pozostałych pojazdów wjazd w ul. Poznańską będzie możliwy wyłącznie od strony al. Wojska Polskiego w kierunku Ronda Solidarności. Powrót pojazdów od strony cmentarza komunalnego w kierunku centrum będzie możliwy wyłącznie poprzez ul. Stanczukowskiego lub ul. Piłsudskiego.

- dla parkowania pojazdów od dnia 28 października do 2 listopada zostaną wyznaczone miejsca parkingowe na terenach trawiastych przyległych do cmentarza.

W dniu 1 listopada parkowanie będzie możliwe również na terenie parkingów przy sklepach Carrefour i Decathlon oraz na terenie kampusu PWSZ.

Cmentarz tyniecki przy ul. Łódzkiej

W dniach od 29 października od godz. 6:00 do 2 listopada do godz. 20:00 włącznie, do parkowania pojazdów udostępnione zostaną zewnętrzne (skrajne) pasy ruchu na jezdni Łódzkiej na odcinkach: ul. Rajskowska – ul. Miła oraz ul. Rajskowska – ul. Szlak Bursztynowy. Parkowanie pojazdów na zewnętrznych pasach ruchu wyznaczone zostanie jako równoległe do osi jezdni.

Dostępny będzie także parking pry Nestle Winiary oraz miejsca parkingowe w ul. Łódzkiej po lewej stronie ulicy, na odcinku od ul. Rajskowskiej w kierunku ul. Kozienickiej.

Cmentarz przy ul. Częstochowskiej

W okresie od 28 października od godz. 6:00 do 1 listopada do godz. 20:00 włącznie, od skrzyżowania z ul. Budowlanych do dawnej stołówki WSK wprowadzony zostanie całkowity zakaz zatrzymywania się pojazdów na chodniku.

W dniu 1 listopada parkowanie pojazdów będzie możliwe na terenie parkingu obiektu PSS „Społem” przy ul. Częstochowskiej 149 (naprzeciwko straży pożarnej).

MIK, fot. arch.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/