Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 październik 2021 Godzina:
imieniny: Kleopatra, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Jak działają bankowe pożyczki on-line?

Wielu z nas pożyczki internetowe kojarzą się w szczególności z firmami pozabankowymi, które pozwalają na uzyskanie w ten sposób szybkich chwilówek. Jednak pożyczki gotówkowe on-line dostępne są także w bankach. Jak możemy je zaciągnąć?

Każdemu z nas może zdarzyć się sytuacja, gdy zabraknie pieniędzy. Wówczas możemy zgłosić się po pożyczkę do swojej rodziny czy znajomych, ale większość z nas woli pożyczyć środki od banku.

Dzisiaj banki oferują nam szybkie i wygodne pożyczki gotówkowe, które możemy przeznaczyć na dowolny cel. Co więcej, nie musimy w ogóle wychodzić z domu, aby je uzyskać! Pożyczki bankowe dostępne przez internet to doskonały wybór dla tych, którzy chcą otrzymać pieniądze szybko, komfortowo i bezpiecznie.

Pożyczka internetowa w banku – ile pożyczymy?

Kwota pożyczki bankowej dostępnej przez internet jest związana z naszą zdolnością kredytową. Ta z kolei obliczana jest na podstawie naszych wpływów na konto bankowe oraz wydatków z tego konta.

Zatem osoby, które zarabiają mniej, mogą liczyć na mniejszą kwotę – rzędu 20 000 czy 30 000 złotych, z kolei te, które mają większe dochody, mogą pożyczyć znacznie więcej. Czas spłaty jest także indywidualny – zwykle maksymalny okres to 5-10 lat zależnie od banku.

Kto może otrzymać pożyczkę w banku przez internet?

O pożyczkę on-line w banku najłatwiej będzie tym osobom, które mają już od dłuższego czasu konto w tym właśnie banku. Wtedy, najczęściej co kilka tygodni, bank automatycznie analizuje konto klienta, a potem przygotowuje dla niego indywidualną ofertę.

Gdy chcemy wziąć pożyczkę, nie musimy już wtedy dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów. Wszystko odbywa się błyskawicznie – wypisanie wniosku, jego potwierdzenie, a potem nawet w parę minut środki mogą być na naszym koncie.

Z uzyskaniem pożyczek tego rodzaju mogą mieć jednak problemy osoby, które mają już długi w innych bankach lub firmach pożyczkowych czy też mają negatywną historię kredytowania. Wówczas bank może odmówić albo poprosić nas o dostarczenie dodatkowych dokumentów.

Artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/