Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 04 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Bratumiła, Krystian

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Kaliska Inicjatywa Miejska przybliży kaliszanom pracę Rady Miejskiej

Wraz ze startem powakacyjnych sesji rady miejskiej, Kaliska Inicjatywa Miejska rusza z działaniami, które mają przybliżyć kaliszanom pracę samorządu, zachęcić do uczestniczenia w sprawach miasta i wzbudzić zainteresowanie lokalnymi tematami. Zadanie to ma spełniać m.in. newsletter serwisu o pracy radnych Kalisz.MamPrawoWiedziec.pl, który w przystępnej i skondensowanej formule będzie prezentował najważniejsze informacje z kolejnych sesji.

Newsletter wysyłany dwukrotnie w ciągu miesiąca - przed i po sesji Rady Miejskiej - pozwoli na śledzenie poruszanych wątków, a także sprawdzanie aktywności radnych. - Przyglądamy się pracy radnych i chcemy dzielić się wiedzą o tym, w jaki sposób i jakie tematy są poruszane na sesjach Rady Miejskiej, chcemy budować zainteresowanie kaliszan swoim miastem i jego sprawami - mówi Marek Tworek, prezes Kaliskiej Inicjatywy Miejskiej. - Uważamy, że bycie na bieżąco z tym, co dzieje się na sesjach, a przez to, co dzieje się w Kaliszu, jest podstawą do zyskania wpływu na to, w jakim mieście żyjemy - kontynuuje.

Newsletter będzie prezentował nie tylko wybrane wątki z sesji Rady, ale także inne informacje, które mogą być przydatne kaliszanom. Wśród nich znajdą się m.in. prezentacje sylwetek radnych, komentarze do bieżących spraw miasta w formie wideo czy przewodnik mieszkańca po procedurach urzędniczych.

Kolejna sesja Rady Miejskiej odbędzie się 28 września. Pierwszy newsletter KIM ukazał się we wtorek, 26 września, następny będzie gotowy w przyszłym tygodniu.

Do nowego newslettera Kaliskiej Inicjatywy Miejskiej można zapisać się na stronie stowarzyszenia (www.kaliskainicjatywamiejska.pl) oraz na facebook’owym profilu KIM (https://www.facebook.com/KaliskaInicjatywaMiejska). Działania sfinansowano ze środków Fundacji im. Stefana Batorego.

RED, fot. org.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/