Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 16 październik 2021 Godzina:
imieniny: Florentyna, Dionizy

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Kolejne mieszkania powstają na Korczaku WIZUALIZACJE

W Kaliszu rozbudowuje się nie tylko osiedle Tyniec. Kolejna inwestycja firmy MTM Consulting ruszyła właśnie na Korczaku. Nowy blok stanie bezpośrednio przy Parku nad Krępicą.

I właśnie sąsiedztwo pięknego zieleńca będzie jednym z największych atutów inwestycji pod nazwą „Korczak Park”. – Mieszkania będą z widokiem na park. Do tego na nowoczesnym, komfortowym i zamkniętym osiedlu w Kaliszu, z łatwym dojazdem do centrum miasta; w odległości zaledwie kilku minut piechotą od inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, które pozwalają na szybkie przemieszczanie się – mówi Tadeusz Mazek, właściciel MTM Consulting Developer.

W budynku powstanie 45 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 35 do 90 metrów kwadratowych. Atutem będą ponadprzeciętnie duże tarasy (od 10 do 35 metrów kwadratowych ) w cenie lokalu. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfort, funkcjonalność i dobre nasłonecznienie części dziennych, a jednocześnie umożliwić dowolną aranżację przestrzeni wewnętrznej. - Jeśli wybrane mieszkanie nie spełni oczekiwań klienta odnośnie kształtu czy wielkości, istnieje możliwość połączenia lub przearanżowania danej przestrzeni. Bogata oferta obejmuje lokale w stanie deweloperskim, jak i wykończone pod klucz – dodaje Piotr Mazek z MTM Consulting.

4-piętrowy budynek wyposażony zostanie w elektryczną, nowoczesną windę. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji podziemny parking, miejsca postojowe zewnętrzne, komórki lokatorskie na piętrach, a także atrakcyjnie rozplanowane tereny zielone z dużym placem zabaw dla dzieci i miejscem do grillowania dla dorosłych.

Inwestycja, podobnie jak sprzedaż mieszkań, już ruszyła. Właśnie powstają fundamenty. Finansowanie zakupu mieszkań będzie możliwe w ramach programu MDM. Blok ma być gotowy do końca tego roku.

Ten sam deweloper rozbudowuje osiedle Tyniec. Więcej o tej inwestycji piszemy TUTAJ.

MIK, wizualizacja: MTM Consulting Developer

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/