Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Tekla, Liwiusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Komfortowo, cyfrowo i ekologicznie - nowoczesny oddział Alior Banku w Kaliszu

22 lipca w Kaliszu został otwarty digitalowy oddział Alior Banku. To już 45. tego typu placówka uruchomiona przez bank. Zmodernizowana przestrzeń, znajdująca się przy ul. Polnej, zaskakuje klientów wygodą, nowoczesnym wystrojem oraz rozwiązaniami ekologicznymi. Dzięki innowacyjnemu zagospodarowaniu przestrzeni projekt całkowicie zmienia sposób kontaktu klienta z bankiem.

– Zmiany funkcjonalności i wystroju oddziałów Alior Banku są wpisane w naszą misję - ciągłego udoskanalania i digitalizacji usług. Mimo że ostatnie kilkanaście miesięcy w dużym stopniu przeniosły usługi bankowe do świata cyfrowego, to wciąż oddziały stacjonarne odgrywają ogromną rolę w strategii naszego banku. Zależy nam, aby były one nowoczesne i przyjazne, a jednocześnie były postrzegane jako wizytówka Aliora, który jest liderem wdrażania innowacji w sektorze bankowym w Polsce – mówi Iwona Duda, prezes zarządu Alior Banku.

Iwona Duda, prezes zarządu Alior Banku dokonuje uroczystego otwarcia oddziału

Placówka w nowej formule sprawia przyjazne i przytulne wrażenie, a jednocześnie kojarzy się z profesjonalizmem i budzącym zaufanie światem finansów.

Wnętrze podzielone na strefy

W oddziale Alior Banku w Kaliszu wydzielono trzy główne strefy, z których każda pełni odmienną rolę. Pierwsza, czyli strefa obsługi, obejmuje m.in. przestrzeń powitalną, gdzie na klientów czeka kawa i herbata z upraw ekologicznych oraz filtrowana woda. Następnie mogą oni przejść do wydzielonych stanowisk obsługowych, które dają poczucie komfortu oraz zapewniają dyskrecję.

Klimatyzowana strefa online jest już do dyspozycji klientów

Z kolei w strefie digital klienci wypróbują bankowość internetową i aplikację mobilną Alior Banku.  Tu wsparcia udzieli im bankier, który nie tylko pomoże zalogować się do urządzeń, ale również przedstawi możliwości wspomnianych systemów.

Z myślą o komforcie klientów, wydzielona została także strefa spotkań, zaprojektowana do rozmów sam na sam z bankierem. Wyciszone akustycznie pomieszczenia sprzyjają spotkaniom, które wymagają szczególnej prywatności. Szklane ściany gabinetów są natomiast przesłonięte grafiką uniemożliwiającą identyfikację przebywających w nich osób.

Dyskretnie i sprawnie - tak wygląda obsługa klienta w Alior Banku

– Nasz oddział oferuje pełną gamę produktów Alior Banku, dlatego jesteśmy odpowiednim partnerem dla mieszkańców Kalisza, którzy mają bezpośredni i szybki dostęp do wszystkich usług dostępnych obecnie na rynku bankowym. W nowym formacie będzie nam łatwiej pozyskać nowych klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, ale także nasi stali klientów niewątpliwie będą się doskonale czuli w tej nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni – mówi Zbigniew Czelusta, dyrektor oddziału Alior Banku w Kaliszu.

Ekologiczna przestrzeń

W oddziale zostały wykorzystane materiały i produkty od lokalnych dostawców, a duża część z nich została pozyskana z recyklingu. Przykładem są blaty wyprodukowane z przetworzonych kubków po jogurtach, a także tapicerki i sufity z materiału po recyklingu butelek PET. Część wyposażenia została wytworzona z drewna z roślin szybkorosnących.

Placówka została zaprojektowana tak, by ograniczać zużycie zasobów, poczynając od redukcji drukowanych dokumentów po oświetlenie. Zamontowane w przestrzeni światła LED dopasowują natężenie światła do pory dnia. W oddziale można napić się filtrowanej kranówki – zarówno gazowanej, jak i niegazowanej, a akcesoria do serwowania napojów są w 100 proc. biodegradowalne.

Więcej niż bank

W oddziale Alior Banku w Kaliszu oprócz kwestii związanych z finansami osobistymi, domowymi oraz firmowymi, można też uzyskać wsparcie w przypadku coraz bardziej popularnych usług pozabankowych. – Dotyczy to na przykład złożenia wniosków w programach, którymi interesuje się wielu Polaków, jak Rodzina 500+ czy Dobry Start lub oferty związanej z termomodernizacją w ramach programu „Czyste powietrze”. Co prawda wnioski o uzyskanie dofinansowania wyprawki szkolnej od 1 lipca tego roku można składać wyłącznie przez internet, w tym za pośrednictwem bankowości internetowej, ale jesteśmy gotowi w oddziale pomóc klientom w przejściu tego procesu – mówi Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca Pionem Sprzedaży klientów indywidualnych Alior Banku.

Oddział Alior Banku przy ul. Polnej 14 w Kaliszu dostępny jest dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Alior Bank sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Plan zakłada, że do końca 2022 roku zostanie otwartych 110 takich placówek.

materiał biura prasowego Alior Banku

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/