Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Konkurs z ikonami polskiej piosenki

W Kaliszu rusza nowy konkurs wokalny poświęcony ikonom polskiej sceny muzycznej. W pierwszej edycji, którą zaplanowano na 13-14 października, uczestnicy będą wykonywali przeboje Kory i zespołu Maanam. Organizatorzy do końca tygodnia czekają na zgłoszenia wokalistów i muzyków, nie stawiając żadnych ograniczeń wiekowych.

Celem organizowanego po raz pierwszy festiwalu jest propagowanie twórczości Artystów, którzy odeszli bądź wciąż żyją, ale zostawili wyraźny ślad na polskim rynku muzycznym. Tematem przewodnim inauguracyjnej edycji jest zmarła 28 lipca Kora oraz zespół Maanam, z którym występowała przez wiele lat. Do wzięcia udziału w konkursie organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które  chciałyby zaprezentować się na scenie i zdobyć fantastyczne nagrody.

Festiwal będzie odbywał się w dwóch etapach. Na sobotę, 13 października na godzinę 14:00 zaplanowano przesłuchania uczestników w siedzibie Music Store przy ul. Przemysłowej 8, natomiast na niedzielę, 14  października, na 18:00 występ laureatów - wraz z ogłoszeniem werdyktu jury - w Koncercie Galowym w Resto Cafe Piano Song przy Głównym Rynku 12.

Osoby zainteresowane powinny przesłać swoje dane osobowe, tzn. imię, nazwisko oraz adres mailowy, na adres: . Organizatorzy prześlą wówczas wszystkie niezbędne dokumenty. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 września 2018 roku. Konkurs jest wspólnym przedsięwzięciem Anny Kowalkiewicz-Oligny (Studio Piano Song), Izoldy Huchli (Music Store) i Iwony Mikusińskiej (Wellman Music & Art Management).

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe oraz takie, które ułatwiają promocję i rozwój talentu, tzn. recital, nagranie teledysku, kampanię reklamową, stypendium w szkole wokalnej czy kurs języka angielskiego.

R. Kuciński, fot. organizator

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/