Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 październik 2021 Godzina:
imieniny: Sabina, Florencjusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Społeczne

Nowy Korczak na kolejnym etapie realizacji

W ramach realizowanego przez FB Antczak w centrum Kalisza osiedla Nowy Korczak ruszyła sprzedaż IV etapu inwestycji. Z końcem sierpnia przekazano nowym mieszkańcom klucze do wszystkich lokali z II etapu, a w tej chwili prowadzone są prace przy realizacji budynków B3 i B4. Mimo, że ich budowa zakończy się w połowie przyszłego roku, blisko 90% mieszkań ma już swoich właścicieli.

Izabela Płóciennik z biura sprzedaży inwestycji Nowy Korczak podkreśla, że to co przyciąga kupujących to przede wszystkim marka dewelopera, świetna lokalizacja inwestycji oraz fukcjonalny rozkład pomieszczeń. - FB Antczak to firma bardzo dobrze znana na lokalnym rynku nieruchomości. Wielu klientów kupuje u nas już kolejne mieszkania lub zna kogoś, kto mieszka w zrealizowanych przez nas obiektach. To najlepsza rekomendacja. Atutem inwestycji jest także nowoczesna stylistyka budynków i rozkład lokali - funkcjonalny i ustawny - podkreśla.

W realizowanym właśnie III etapie inwestycji  dostępne są już ostatnie mieszkania 2 i 3 pokojowe, także z ponad 20-metrowymi tarasami i roletami zewnętrznymi.

Co ciekawe choć budowa IV etapu rozpocznie się dopiero na przełomie października i listopada podpisano już pierwsze umowy rezerwacyjne. Budynek B6 będzie miał 7- pięter i powstaną w nim 64 nowe mieszkania, które zostaną oddane do użytku w II kwartale 2020 r.

Oferta także dla handlu

Nowy Korczak to nie tylko mieszkania. Deweloper zadbał by w inwestycji znalazły się także lokale usługowe, które zapewnią mieszkańcom dostęp do najbardziej potrzebnych usług. W obiekcie jest m.in. miejsce na całkiem spory sklep spożywczy (ponad 340 mkw.), gabinet kosmetyczny lub lekarski (ok. 116 mkw.) oraz ponad 100-metrowy lokal idealnie nadający się na restaurację.

Docelowo w inwestycji powstanie 8 budynków i ok. 400mieszkań. Dla każdego etapu zaprojektowano miejsca parkingowe na zewnątrz, a także w halach garażowych.

Materiał prasowy FB Antczak

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/