Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Wanda, Zenon

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Sklep Carrefour wspiera Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu

Wsparcie produktowe o łącznej wartości ponad 5 tysięcy zł, przekazał szpitalowi hipermarket Carrefour w Kaliszu. Pomoc na Poznańską sukcesywnie trafia od kwietnia, a przeznaczona jest bezpośrednio dla personelu medycznego.

Do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu trafiły głównie produkty spożywcze, takie jak herbata, kawa czy wody mineralne oraz artykuły biurowe. Dodatkowo od kaliskiego sklepu Carrefour szpital otrzymał drukarkę. Pomoc, której wartość przekroczyła 5 tys. zł skierowana jest do personelu medycznego. - W tym bardzo trudnym dla wszystkich okresie pandemii koronawirusa sklepy Carrefour z ogromnym zaangażowaniem włączają się w pomoc dla polskiej służby zdrowia. Mamy nadzieję, że dostarczając personelowi Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny potrzebne artykuły żywnościowe, napoje czy środki ochrony indywidualnej, uda nam się wesprzeć pracowników ochrony zdrowia, którzy codziennie ratując życie i zdrowie mieszkańców Kalisza podejmują nadludzki wysiłek - mówi Małgorzata Talaga, dyrektor hipermarketu Carrefour przy ul. Poznańskiej w Kaliszu.

Pod koniec marca br. firma Carrefour podjęła decyzję o wsparciu 41 polskich szpitali zakaźnych zlokalizowanych w pobliżu hipermarketów należących do sieci. W pierwszym miesiącu trwania akcji do placówek medycznych trafiły najpotrzebniejsze produkty żywnościowe, w tym jedzenie, napoje oraz kosmetyki. Jak zapowiada sieć handlowa pomoc szpitalom w całej Polsce będzie świadczona przynajmniej przez najbliższe 2 miesiące lub do czasu skutecznego ograniczenia pandemii na polskim rynku. Wartość pomocy szacowana jest na ponad 650 000 złotych.

MIK, fot. Carrefour Kalisz

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/