Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Wash’n Go w Galerii Amber. Ty idziesz na zakupy, oni myją Twoje auto KONKURS!

Myjnia samochodowa w Galerii Amber oficjalnie otwarta. Kierowcy, którym zależy na wygodzie i czasie, mogą już korzystać z usług Wash’n Go – ręcznej myjni detailingowej, która zajmie się ich pojazdem, gdy będą na zakupach, w kinie albo kawiarni. Specjaliści wypucują auto od A do Z, włącznie z wypraniem tapicerki.

W uroczystym otwarciu 7 października, wzięli udział bliscy i przyjaciele właścicieli: Kuby Figla i Franka Kielka , a także zaproszeni goście, którzy od razu wypróbowali możliwości myjni. A Wash’n Go ma je spore, bo mycie auta odbywa się równolegle na 6 stanowiskach, a usługą zajmują się specjaliści od detailingu, czyli drobiazgowego czyszczenia i konserwacji karoserii i wnętrz. - W zależności od oczekiwań klienta, zrobią szybkie mycie albo kompleksową kosmetykę z myciem, woskowaniem, rozbieraniem  i czyszczeniem elementów wyposażenia oraz praniem tapicerki. Zgrany zespół dzieli się obowiązkami tak, by w mgnieniu oka wypucowane auto czekało na swojego właściciela – mówi Jakub Figiel. – Ekipa Wash’n Go skupia się nie tylko na ogólnym wyglądzie auta, ale też dba o szczegóły, których nie zauważa żadna automatyczna myjnia. Do niektórych elementów nadwozia trzeba się po prostu pochylić ze szmatką i ją wypolerować. Tak dzieje się tutaj. Pracownicy ponadto perfumują wnętrza aut, a jeśli trzeba stosują zabieg ozonowania, który uwalnia samochód od brzydkich zapachów.

Kuba Figiel i Franek Kielek, właściciele myjni

Pracownicy używają do czyszczenia specjalnych środków i kosmetyków, które nie tylko zapewniają połysk, ale i zabezpieczają przed ponownymi zabrudzeniami. Na miejscu działa też sklep z kosmetykami do pielęgnacji aut, a sprzedawcy doradzą, jak je właściwie stosować.

Co ważne – myjnia w Galerii Ambr pozwala kierowcom zaoszczędzić czas. Zamiast czekać na swoją kolej czy skończenie usługi, można wybrać się na zakupy, do kina czy do kawiarni. Ceny także są atrakcyjne. Mycie karoserii włącznie z felgami to koszt już od 35 złotych, a mycie nadwozia i czyszczenie wnętrz w pakiecie kupimy już za 69 zł.

Wash’n Go znajduje się na parkingu nadziemnym galerii - poziom + 1 i jest czynna w godzinach otwarcia centrum handlowego.

UWAGA KONKURS!

Pod postem na facebooku poświęconym otwarciu myjni, wrzucajcie zdjęcia swoich samochodów z uzasadnieniem, dlaczego chcielibyście, aby Wasze auto umyła właśnie Wash’n Go? Spośród wszystkich wpisów właściciele wybiorą ten, który najbardziej się im spodoba i nagrodzą zwycięzcę 100-złotowym voucherem na usługi w myjni. Konkurs trwa do wtorku, 10 października do godz. 12.00.

Artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/