Społeczne - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Florentyna, Michał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 2

Top 1

Top mały 1

Top maly 2

Społeczne

Za czym kolejka ta stoi? Fryzjer- usługa luksusowa

Takiego oblężenia salony fryzjerskie nie przeżywały chyba jeszcze nigdy. Przed salonami kolejki, a wizyty telefoniczne umawiane nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Ponowne otwarcie salonów fryzjerskich to prawdziwe żniwa dla mistrzów nożyczek i spore utrapienie dla tych, którzy chcą pozbyć się już lokcdown'owej fryzury.

Fryzjerzy działają już od poniedziałku, ale deficyt ich usług był tak duży, że każdego dnia, włącznie z sobotą przed salonami ustawiały się kolejki.

Wiele salonów przyjmowało klientów tylko na wcześniejsze zapisy telefoniczne. To całkiem normalna praktyka w damskich salonach fryzjerskich. U tych najbardziej popularnych czas oczekiwania wynosił tydzień, a nawet dłużej.  Do zapisów telefonicznych nieprzyzwyczajeni są panowie. Ci woleli po prostu z ulicy wejść do ulubionego fryzjera. Spotkało ich niemiłe zaskoczenie, bo musieli odstać na ulicy często ponad godzinę.

W sobotę przed wieloma salonami panowie przychodzili jeszcze przed otwarciem, licząc, że będą pierwsi. Nic z tego. Kolejki były od rana aż do zamknięcia salonów.

Taki natłok klientów pomoże podreperować finanse fryzjerów. Sprawny fryzjer w ciągu dnia jest w stanie ostrzyc kilkudziesięciu mężczyzn.

MS, fot. autor

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/