Szkoła dla Ciebie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
imieniny: Florentyna, Michał
Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021 Godzina:

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Wyszukiwarka

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Szkoła dla Ciebie

TEB w Kaliszu. Dobry zawód. Pewna przyszłość

Czy w dzisiejszych, niepewnych czasach istnieje możliwość zdobycia solidnego wykształcenia, bez potrzeby kosztownego wyjazdu do dużych ośrodków? Zdecydowanie tak, a prawdziwą szansą na sukces jest skorzystanie z oferty szkoły policealnej TEB Edukacja w Kaliszu.

Od pokoleń wiadomo, że porządny fach w ręku jest podstawą pewnej przyszłości. Niezależnie od zmieniających się czasów i zmian kulturowych, zawsze ceniono dobrych fachowców, specjalistów w swojej dziedzinie, solidnych rzemieślników. Współczesny rynek pracy również takich wymaga. Doskonale wiedzą o tym zarówno pracodawcy, jak i ludzie, stający przed dylematem wyboru odpowiedniej drogi życiowej.

Wychodząc naprzeciw tym argumentom powołano ogólnopolską sieć szkół policealnych TEB Edukacja. W 45 miastach w kraju, TEB Edukacja świadczy usługi edukacyjne, dla wszystkich, którzy pragną nabyć specjalistyczne kompetencje w poszukiwanych na rynku profesjach. W ciągu 25 lat istnienia sieć wykształciła ponad 130 tysięcy osób. Atrakcyjna oferta, innowacyjny poziom nauczania, współpraca z prestiżowymi firmami, sprawiają, że TEB Edukacja cieszy się zasłużonym zaufaniem i prestiżem wśród szkół policealnych w kraju.

Oddział sieci szkół TEB Edukacja działa również w Kaliszu i należy do najlepiej rozwijających się placówek w regionie. Działając w oparciu o zmieniające się potrzeby na lokalnym rynku pracy, proponuje kształcenie w ramach szkół policealnych oraz medycznych, na kierunkach dających świetne perspektywy zawodowe.

Nauczamy nowocześnie

- Nauczamy w sposób nowoczesny i skuteczny – mówi Lidia Góralska, Dyrektor Szkół Policealnych TEB w Kaliszu. - Słuchaczom oferujemy atrakcyjne warunki, dobrą bazę  dydaktyczną i świetnych fachowców. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób dopiero startujących na rynku pracy, jak i tych, którzy chcą zdobyć dodatkowy zawód. Nasi absolwenci są cenionymi i poszukiwanymi specjalistami.  

O zaletach nauczania w kaliskim TEB Edukacja chętnie wypowiadają się też absolwenci.

- Czas, jaki spędziłam na zajęciach wspominam doskonale – ocenia Ewa Nowicka. - Nabyłam umiejętności w zawodzie, który zawsze mnie pasjonował, i który teraz jest moim sposobem na życie. Gdyby nie kaliski TEB nie byłoby to możliwe, ponieważ nie stać mnie na studiowanie w Poznaniu czy Łodzi.

- Z zajęć w TEB Edukacja w Kaliszu pamiętam przede wszystkim fachowość i kreatywność wykładowców – dodaje Marek Wiśniewski. - Ta szkoła, jak niewiele innych, dba o poziom kształcenia i odpowiednie przygotowanie do zawodu. Niemal połowę czasu wypełniały nam świetne zajęcia praktyczne. Szkoła współpracuje ze znanymi firmami, co dodatkowo podnosi wartość nauczania, a jest rzadkością w szkołach policealnych.

Stawiamy na jakość i prestiż

Właśnie trwa nabór na zajęcia w roku szkolnym 2019/2020. W ofercie TEB Edukacja w Kaliszu zainteresowani znajdą tak atrakcyjne i modne kierunki jak Technik usług kosmetycznych czy Stylizacja paznokci. Warto podkreślić, że zajęcia odbywają się pod patronatem i są certyfikowane przez znane firmy kosmetyczne, takie jak Bielenda Professional i Semilac. To jednak nie wszystko: pasjonaci kierunków medycznych mają możliwość kształcenia między innymi w zawodach technika masażysty z elementami fizjoterapii (edukacja na sprzęcie Habys), technika farmacji (we współpracy z firmą Kamsoft), technika dentystycznego (partnerem jest Denon Dental), a także higienistki stomatologicznej (pod patronatem Instytutu blend-a-med Oral B i Colgate). Z kolei pasjonaci nowoczesnych mediów zdobędą wiedzę niezbędną do wykonywania zawodu fotografa (absolwent otrzymuje certyfikat Canon), programisty gier komputerowych, ale również specjalisty mediów społecznościowych i e-commerce.

Zainwestuj w lepszą przyszłość

Nowy rok szkolny już niedługo, zatem warto zastanowić się nad swoją zawodową przyszłością i skorzystać z oferty kaliskiego TEB Edukacja. Pełny zakres kierunków dostępny jest na stronie www.teb.pl. Tam też można, poprzez formularz on-line, zapisać się na wybraną specjalność. Warto śledzić stronę na facebooku (tebedukacja), gdzie prezentowane są nowinki z życia szkoły. Można również wybrać się osobiście do siedziby szkoły przy Placu Św. Józefa 12, by bezpośrednio na miejscu, zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną. Serdecznie zapraszamy.

TEB Edukacja Kalisz
Plac Św. Józefa 12, Kalisz
Tel.:(62)595 60 30 
E-mail: kalisz@teb-edukacja.pl
Zapraszamy na stronę internetową

Artykuł sponsorowany, foto: autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/