Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Bez zmian na stanowisku dyrektora oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim

Znani już są wszyscy 43 dyrektorzy oddziałów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Duża grupa nowych dyrektorów pochodzi z awansu wewnątrz ZUS. W Wielkopolsce oddziałami ZUS kierować będzie trzech dotychczasowych dyrektorów i jeden nowy wyłoniony z wewnątrz organizacji. Oddziałem w Ostrowie Wielkopolskim pokieruje Donata Szopińska-Frąszczak, która szefową jednostki jest od grudnia 2015 roku.

Po zakończeniu całego procesu konkursowego, na który składał się test wiedzy o ubezpieczeniach społecznych, sprawdzian kwalifikacji kierowniczych oraz rozmowa z komisją rekrutacyjną i finalnie z prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wyłonieni zostali dyrektorzy oddziałów. - W Wielkopolsce nadal swoje obowiązki sprawować będzie trzech dotychczasowych dyrektorów, którzy w konkursie potwierdzili swoje wysokie kwalifikacje do pełnienia tej funkcji. Są wśród nich Donata Szopińska-Frąszczak – dyrektor Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim, Jerzy Sawicz – dyrektor Oddziału ZUS w Pile i Mirosław Drjański – dyrektor II Oddziału ZUS w Poznaniu. Nowym dyrektorem I Oddziału ZUS w Poznaniu będzie natomiast, związana z Zakładem od 1996 r. - Dobrochna Bubnowska - ostatnio naczelnik Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych w II Oddziale ZUS w Poznaniu – informuje Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie wielkopolskim.

Oficjalne powołanie z rąk prezes ZUS, dyrektorzy odbiorą 30 listopada w centrali Zakładu. Swoje stanowiska obejmą zaś 1 grudnia.

Donata Szopińska-Frąszczak ukończyła wyższe studia magisterskie na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie polityki społecznej.

Z Oddziałem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wielkopolskim związana jest od początku swojej kariery zawodowej, tj. od 1991 r. Przeszła wszystkie szczeble kariery zajmując kolejno stanowiska referenta w pionie świadczeń emerytalno-rentowych,  głównego specjalisty w Wydziale Kontroli Wewnętrznej i Instruktażu, a następnie naczelnika Wydziału Świadczeń Emerytalno-Rentowych.  Od kwietnia 2014 r. pełniła funkcję zastępcy dyrektora ds. świadczeń emerytalno-rentowych, a od grudnia 2015 r. została powołana na stanowisko dyrektora Oddziału ZUS w Ostrowie Wielkopolskim.

Pani Donata Szopińska-Frąszczak jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Ubezpieczenia Społecznego, Rady Konsultacyjno-Doradczej Wydziału Zamiejscowego Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Ostrowskiej Rady Gospodarczej.

RED za Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w województwie wielkopolskim

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/