Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Paulina, Broniwoj

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Ferie z programowaniem

Na dwa kursy programowania dla młodzieży z Kalisza i okolic zaprasza Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych. Zajęcia odbywać się będą w czasie nadchodzących ferii zimowych.

Uczestnicy zajęć przez pięć dni będą mogli pracować z doświadczonymi programistami i nauczyć się tworzyć aplikacje webowe lub/oraz poznać praktyczne podstawy programowania sztucznej inteligencji języka Python! Kursy przewidziane są dla młodzieży ponadgimnazjalnej i gimnazjalnej i będą prowadzone od podstaw - nie wymagają od uczestników wiedzy na temat programowania.

Kurs “Podstawy programowania aplikacji webowych” zapozna uczestników z praktycznymi podstawami programowania stron i aplikacji internetowych. Po zakończeniu zajęć uczestnicy będą potrafili tworzyć i publikować własne interaktywne projekty internetowe.

Kurs “Wstęp do sztucznej inteligencji i programowania w języku Python” zaznajomi uczestników z podstawami popularnego języka Python, podstawami tworzenia nowoczesnych aplikacji z interfejsami okienkowymi oraz zasadami działania sieci neuronowych i ich wykorzystania, np. do rozpoznawania pisma czy zdjęć.

Kursy poprowadzą: Dominik Kościelak – programista, współautor programu Od Zera Do Hakera oraz darmowej platformy szkoleniowej hackingheroes.org; dr Jarosław Kochanowicz - posiadacz doktoratu ze sztucznej inteligencji (NanyangTechnological University, Singapur),magister informatyki (Uniwersytet Jagieloński, Kraków), wieloletni programista.

Oba kursy odbędą się w Kaliszu podczas ferii zimowych. Każdy z kursów potrwa 5 dni. Chętni będą mogli uczestniczyć w obu kursach lub w jednym z nich. Każdy kurs zakłada pracę przez 2 godziny dziennie.

Szczegółówe informacje oraz zapisy - kliknij

Opr. MIK, fot. pixabay.com

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/