Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Ryszarda, Zachariasz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Kalisz pełen kolęd!

A to za sprawą siódmego już koncertu pod nazwą Kolęd pełni zatytułowanego w tym roku Kaliska cicha noc. Wydarzenie odbędzie się w kościele Franciszkanów 19 grudnia 2020 roku o godz. 19.30 bez udziału publiczności, ale będzie można je obejrzeć w telewizji lub za pośrednictwem strony internetowej Miasta Kalisza, a także posłuchać w radiu.

Będzie to równocześnie nagranie programu telewizyjnego i dlatego koncert będziemy mogli obejrzeć: w Telewizji Polskiej TVP Info (transmisja), Telewizji Kalisz (25 i 26 grudnia o godz. 17.55), Telewizji Dom Józefa (26.12.2020 o godz. 15), Telewizji Wielkopolskiej (24.12.2020 o godz. 17.55) oraz na stronie internetowej www.kalisz.pl. i w Diecezjalnym Radiu Rodzina (transmisja).

Wystąpią wspaniali artyści, którzy swoimi interpretacjami najpiękniejszych polskich pieśni o tematyce związanej z Bożym Narodzeniem rozbudzą w nas świąteczne wzruszenia i wzajemną życzliwość: Krzysztof Antkowiak, Joanna Konrad, Ewelina Król, Marta Mowczan, Marzena Ugorna, Piotr Porada, Adam Piatkowski oraz zespół Agnus Dei.

Nad tegorocznym wydarzeniem patronat objęli: Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Socjalnej, Łukasz Mikołajczyk, Wojewoda Wielkopolski, Diecezja Kaliska, Krystian Kinastowski, Prezydent Miasta Kalisza. W koncercie wezmą udział również m.in. Andżelika Możdżanowska, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz posłowie na Sejm RP: Katarzyna Sójka, Jan Mosiński, Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, a także prof. Andrzej Wojtyła, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.

Podczas nagrania koncertu harcerze Hufca ZHP w Kaliszu przekażą Światło Pokoju dla Diecezji Kaliskiej, Województwa Wielkopolskiego i Miasta Kalisza. Życzenia świąteczne dla rodzin w całej Polsce, Wielkopolsce i Kaliszu przekażą m.in. Marlena Maląg, przedstawiciel Wojewody Wielkopolskiego i Grzegorz Kulawinek, Wiceprezydent Miasta Kalisza.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/