Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 04 sierpień 2021 Godzina:
imieniny: Maria, Jan

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Kolizja z latarnią i policyjny pościg ZDJĘCIA

Roztrzaskał się mercedesem na latarni, po czym uciekł z miejsca kolizji. Wpadł dzięki pomocy innych kierujących. Do tego zdarzenia doszło we wtorek wieczorem na jednej z ulic Jarocina, a sprawca - 30-letni obywatel Uzbekistanu - był pijany i nie miał uprawnień do kierowania. Trafił do aresztu i po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Wszystko działo się 22 czerwca przed godz. 22.00. Policja otrzymała zgłoszenie, że na ul. Wojska Polskiego w Jarocinie samochód „ściął” latarnię.

Również w tym samym czasie wpłynęło do nas zgłoszenie o uszkodzonym mercedesie, który porusza się w kierunku Kotlina i może być sprawcą uszkodzenia latarni. Policjanci z wydziału ruchu drogowego niezwłocznie udali się w pościg za wskazanym samochodem – powiedziała portalowi Jarocin112.pl st.asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy jarocińskiej komendy. - Dzięki pomocy innych kierowców pojazd udało się zlokalizować i zatrzymać w Kotlinie na ulicy Parkowej. Na miejscu potwierdzono, że zatrzymany pojazd brał udział w zdarzeniu na terenie Jarocina. Za jego kierownicą siedział 30-letni obywatel Uzbekistanu zamieszkujący na terenie gminy Kotlin. Mężczyzna nie posiadał również uprawień do kierowania pojazdem. Badanie alkomatem wykazało 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, został on zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie trzeźwieje – dodała.

Na miejscu zdarzenia w Jarocinie interweniował również zastęp z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Jarocinie który uprzątnął miejsce zdarzenia oraz zneutralizował wycieki płynów eksploatacyjnych.

MIK, Jarocin112.pl, fot. Jarocin112.pl

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/