Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 22 październik 2021 Godzina:
imieniny: Glikeria, Sewer

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Loty śmigłowcem, konkursy z nagrodami, występy. Chora na SMA1 Jagódka zaprasza na swój pełen atrakcji roczek!

Loty śmigłowcem, przejażdżki terenówką i quadem, liczne konkursy z nagrodami i atrakcje dla całych rodzin – szykuje się wielka impreza urodzinowa małej Jagódki, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) i potrzebuje najdroższego leku świata, którego wartość to 9,5 mln zł. Będzie można pomóc dziewczynce, a przy okazji doskonale się bawić. Czas umilą uczestnikom kabaret „Królowie Żyta” i gwiazda wieczoru „Kordian”.

Urodziny Jagódki odbędą się 25 września przy siedzibie OSP w Szczytnikach. Organizatorzy zapraszają już od godz. 14.00. A w programie m.in.: swojska kuchnia, dmuchańce, żywa Myszka Miki, alpaki, tatuaże brokatowe, Kolor Fest, przejażdżki quadem, motorem i terenówką, lot śmigłowcem, zabawa taneczna i liczne konkursy z nagrodami (do wygrania m.in. rower). Nie zabraknie także urodzinowego tortu.

A na deser gwiazdy: kabaret „Królowie Żyta” i „Kordian”. Wszystko to dla Jagódki Michalak, u której wykryto chorobę genetyczną SMA1. Powoduje ona postępujący zanik mięśni , a w ciężkich przypadkach prowadzi do śmierci. Chorobę może zatrzymać jedynie tzw. najdroższy lek świata, którego cena to 9,5 mln zł. Z oczywistych względów rodziców nie stać na taką kurację, stąd liczne akcje charytatywne na rzecz dziewczynki. Zapraszamy do udziału w imprezie!

MIK, fot. arch. pryw. rodziny, org.

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/