Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 09 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Wielisława, Wiesław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Lubisz biegać? Nadleśnictwo Kalisz zaprasza na wspólny trening

Już w najbliższą niedzielę, 9 maja, w ramach ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubięLasy odbędzie się pierwszy trening biegowy na terenie Nadleśnictwa Kalisz, w Lesie Winiarskim. Spotkania to propozycja skierowana zarówno dla sportowców jak i dla tych mniej aktywnych.

Treningi, oprócz charakteru prozdrowotnego, to także świetna propozycja na spędzenie niedzielnego poranka. Spotkania będą skierowane nie tylko dla mieszkańców Kalisza, ale mile widziane są także osoby z okolic. Również nie ma znaczenia poziom aktywności fizycznej, bo Nadleśnictwo zaprasza i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem, jak i doświadczonych biegaczy. Akcja będzie odbywać się cyklicznie co niedzielę i potrwa do 26 czerwca br. Okres wakacji będzie równoznaczny z przerwą, a tuż po niej, jesienią, znów powrócą zajęcia.

Pierwsze już w najbliższą niedzielę, 9 maja. Zbiórka zawsze w tym samym miejscu, na parkingu przy Ośrodku Edukacji Leśnej ,,Las Winiarski’’ przy ulicy Gajowej 1 w Kaliszu. Start o godzinie 9:00. Treningi są bezpłatne i każdy z nich będzie trwał około 1 godziny. Odbywać będą się pod okiem doświadczonego trenera lekkiej atletyki Waldemara Olszyny, który nie tylko pomoże rozpocząć przygodę z bieganiem, ale również dostarczy ważnych wskazówek osobom, które już w ten sposób ćwiczą.

Mając na względzie coraz większe zainteresowanie uprawianiem sportu na świeżym powietrzu i coraz większą ilość osób trenujących w okolicznych lasach, Nadleśnictwo Kalisz we współpracy z Fundacją „Wychowanie Przez Sport” rozpoczyna „Ogólnopolską akcję treningów leśnych – Trenuj w lesie – BiegamBoLubięLasy” – poinformowała Beata Kątna, specjalista służby leśnej ds. edukacji leśnej.

Nadleśnictwo zachęca do włączenia się w akcję.

JF, fot. FB Nadleśnictwo Kalisz, Lasy Państwowe

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też codzienny serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/