Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 05 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Kryspina, Gerald

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

,,Mistrzowie grają z Magdą’’. Impreza charytatywna na rzecz chorej na raka kaliskiej nauczycielki

Już w najbliższą niedzielę, 24 października odbędzie się charytatywna impreza pod hasłem ,,Mistrzowie grają z Magdą’’. Celem imprezy jest pomoc w leczeniu kaliskiej nauczycielki Magdy Cierniak, która zmaga się z nowotworem. Start o godzinie 11.00 w hali OSRiR przy ulicy Łódzkiej 29.

,,Mistrzowie grają z Magdą’’- pod takim hasłem odbędzie się charytatywna impreza ze sportowym wątkiem. Jej celem będzie pomoc w leczeniu Magdy Cierniak, nauczycielki wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 9 w Kaliszu. Sport w jej życiu to jednak nie tylko lekcje wf-u, ponieważ Magda jest także zawodniczką Kaliskiej Ligii Badmintona.

Dlatego w imprezie wezmą udział aktualni Mistrzowie Polski w badmintonie w grze podwójnej Przemysław Wacha oraz Michał Łogosz. Są to czterokrotni olimpijczycy, multimedaliści Mistrzostw Polski oraz medaliści Mistrzostw Europy. Uczestnicy imprezy będą mogli podziwiać gry pokazowe i umiejętności obu zawodników.  

Oprócz sportowych rozgrywek będzie można posłuchać także wykładu pt. ,,Jak pokonać raka rakietą badmintonową – poradnik praktyczny’’. Wystąpi z nim prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz.

Od godziny 11.00 czynny będzie punkt informacyjno-edukacyjny przygotowany przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną Kaliszu.

Od godziny 12.00 następne atrakcje, w tym występy artystyczne uczniów SP nr 9. Nie zabraknie licytacji, podczas których będzie można wygrać przekazane przedmioty o różnej wartości. Nagrodą główną jednak będzie licytacji gry z mistrzami.

Imprezę poprowadzi kaliski aktor Tomasz Sobczak, który był absolwentem Szkoły Podstawowej nr 9 w Kaliszu.

JF, fot. organizatorzy

################################################################

Dziękujemy, że przeczytałeś ten artykuł. Podziel się tymi informacjami z innymi. Wyślij link swoim przyjaciołom i znajomym.  Twoje udostępnienie i polecenie nas innym jest dla nas najlepszym podziękowaniem  za pracę dziennikarską na rzecz naszych czytelników. Ciebie to nic nie kosztuje, nam pozwala rozwijać redakcję.

Masz dla nas ciekawy temat? Może szukasz jakiś informacji albo chcesz żebyśmy zajęli się jakąś sprawą? Pisz do nas: .  

Faktykaliskie.pl to portal informacyjny tematycznie obejmujący Kalisz i południową Wielkopolskę. Codziennie przygotowujemy dla Was nawet do kilkudziesięciu informacji o najważniejszych wydarzeniach z miasta i regionu. Na naszym portalu w zakładce „Telewizja Kalisz” znajdziesz też serwis informacyjny „Magazyn Miejski” jedynej telewizji w mieście. Zachęcamy też do odwiedzania naszych mediów społecznościowych:

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

https://www.youtube.com/channel/UCDsE1VEqkkY_xJo12bjvoqw

Artykuły i materiały telewizyjne przygotowuje dla Was zespół Fundacji Reakcja. Więcej o nasz znajdziecie na stronie https://www.fundacja-reakcja.pl/

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/