Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 12 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Janina, Placyd

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Oddaj fanty - zbiórka rzeczy na licytacje dla chorych dzieci

Obrazy, rękodzieło, biżuteria, zabawki, książki – w naszych domach zalega sporo rzeczy, które nam są już niepotrzebne, a mogą zyskać nowe życie. A przy okazji pomóc podopiecznym fundacji Bread of Life. Tradycyjnie organizowanej przez nią Wigilii na Kaliskim Rynku będą towarzyszyć giełda rozmaitości, kiermasz oraz licytacje, na które podarowane przez kaliszan przedmioty będzie można kupić i spożytkować ponownie.

Dlatego organizatorzy Wigilii na Kaliskim rynku zachęcają do porządków w domu i przyjrzenia się rzeczom, które mamy. Być może część z nich jest w jeszcze dobrym stanie, nam już się nie przyda, a może ucieszyć kogoś innego, zachęca Katarzyna Guzowska-Lelental, odpowiedzialna za zbiórkę fantów. - Jeśli macie państwo jakieś nie potrzebne rzeczy w dobrym stanie zabawki, książki, gry, to zachęcamy do ich przekazania naszej fundacji. Pieniądze z ich sprzedaży podczas giełdy pójdą na nasze chore dzieci. Przy okazji można wspierać też kiermasz świąteczny. Młodzieżowy Dom Kultury robi już różnego rodzaju ozdoby, które też na tym kiermaszu będą do kupienia – może to być rękodzieło, obrazy, vouchery, to co państwo uważacie, że warto na te nasze licytacje podarować.

W tym roku pieniądze zebrane w trakcie Wigilii na Kaliskim Rynku, która odbędzie się 15 grudnia oraz wszystkich imprez towarzyszących w tym giełdy i kiermaszu, zostaną przekazane na leczenie pięciorga podopiecznych fundacji Bread of Life. Fanty można przynosić do siedziby organizacji przy ul. Śródmiejskiej 24a (wejście od Fabrycznej) w każdy wtorek, środę i czwartek od 9.00 do 16.00. Zbiórka potrwa do 13 grudnia.  

AW, zdjęcie autor 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/