Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 wrzesień 2021 Godzina:
imieniny: Justyna, Lambert

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Pociąg na Woodstock ZDJĘCIA

Kaliszanie jadą na Woodstock. A zabiera ich tam specjalny pociąg musicREGIO Ućstok. Każdy ze składów, który jedzie do Kostrzyna nad Odrą był pełen, a jak mówią pracownicy kaliskiego dworca każdemu z odjazdów towarzyszyło prawdziwe szaleństwo. Dzisiaj o 10.25 odjazd był spokojny. Do musicREGIO wsiadło zaledwie kilkanaście osób.

Rusza 22. edycja Przystanku Woodstock. Do Kostrzyna nad Odrą, który stanie się na te kilka dni muzyczną stolicą Polski zmierzają całe tłumy. Wśród woodstockowiczów nie zabraknie kaliszan. Niektórzy jadą na festiwal po raz pierwszy w życiu. - Spodziewałem się ładnej pogody, a teraz spodziewam się błota. Jak to na Woodstocku – mówi Szymon Flas. - Jadę w ciemno. Chcę zobaczyć jak będzie. Pogoda mi nie przeszkadza. Dziwię się, że tłumów nie ma. Tylko my jesteśmy – zastanawia się z kolei Marcin Piekarek. - Spodziewam się dobrej zabawy. Zobaczyć jak to będzie wszystko wyglądało. Poznać ludzi i spędzić miło czas tam – dodaje Mikołaj Kuś.

Karolina Wojtczak na Woodstock jedzie z doświadczonymi w boju kolegami, którzy festiwal znają już bardzo dobrze. – To mój 10. Woodstock. Nawet na nim zagrałem z moją kapelą. Jeżdżę tam, bo zawsze są tam moi znajomi, moja rodzina ze Środy Wielkopolskiej i koncerty. W tym roku Bring Me The Horizon to jest najlepsze – cieszy się Franklin. - Można odpocząć od pracy, bo ile można pracować? Od świtu do nocy? To jest straszne. A na Woodstocku od rana do wieczora relaks, luz, dużo ludzi, dużo przyjemności, rozmowy i nie tylko, także naprawdę warto to zobaczyć, a do tego Jurek Owsiak, który super sprawę robi – dodaje Marek Ciężarek.

Od lewej: Franklin, Marek Ciężarek i Karolina Wojtczak

Kaliszan na jeden z największych festiwali w Europie zabrał musicREGIO Ućstok, który o 8.34 wyruszył z Łodzi. O 10.25 był już w Kaliszu. Do składu na kaliskim dworcu wsiadło kilkanaście osób. Choć wszystko odbywało się spokojnie, to pod czujnym okiem policji.  Sam festiwal w tym roku również będzie pod dużo większą kontrolą profesjonalnej ochrony, przez co uczestników czeka więcej restrykcji niż dotychczas. A to dlatego, że Przystanek Woodstock w tym roku został uznany za imprezę podwyższonego ryzyka. Organizatorzy nie wykluczają, że tegoroczna impreza może być ostatnią.

Ewelina Samulak-Andrzejczak, fot. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/