Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 18 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Leonia, Efrem

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Pomoc dla Psierocińca ZDJĘCIA

Już po raz drugi kaliskie CKiS wsparło akcję zbierania funduszy dla zwierząt z kaliskiego „Psierocińca”. Dzięki niedzielnej zabawie plenerowej zebrano ponad 10 tysięcy złotych.

Na popołudniowe spotkanie zwierzolubów złożyło się wiele atrakcji i okazji, by finansowo, choćby drobną kwotą, wesprzeć psiaki z „Sierocińca”, które – ja my wszyscy – szykują się na nadejście jesieni i zimy.

W ramach „Psiwitania jesieni” można było wziąć udział w rozmaitych zajęciach plastycznych, tanecznych zabawach i wesołych animacjach. Dla licznie odwiedzających plac przy CKiS przygotowano pokazy Shinkyokushin Karate i NordicReh, stanowiska z książkami, bibelotami, artykułami sztuki użytkowej. Nie zabrakło występów teatralnych w wykonaniu aktorki i wielkiej miłośniczki zwierząt – Kamy Kowalewskiej oraz wokalnych w wykonaniu podopiecznych Studia Piano Song. Każdy mógł wybrać dowolną formę wsparcia akcji: przynieść podarunek, karmę, kupić ciasto czy oranżadę oraz wziąć udział w licytacji prowadzonej brawurowo przez Karolinę Romkę i zdobyć np. piękny bukiet kwiatów, stylizowanego anioła z drewna, dwumiesięczny karnet na siłownię czy zajęcia z nordic walkingu.

Impreza trwała ponad trzy godziny, a jej organizatorom, czyli Fundacji „Bliżej domu”, udało się zebrać dziesięć tysięcy osiemset złotych, dzięki którym będzie można kupić specjalistyczną karmę oraz opał dla podopiecznych „Sierocińca”. „Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli. Ta lista osób i firm jest bardzo długa i nie chcę nikogo wyróżniać” – powiedziała Karolina Kostera. „Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym partnerom, a także wszystkim osobom, które nas odwiedziły w niedzielne popołudnie. Kwota prawie jedenastu tysięcy złotych to ogromny sukces nas wszystkich”.

RK, zdj. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/