Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 23 październik 2021 Godzina:

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Święto Krajowej Administracji Skarbowej ZDJĘCIA

21 września przypada Dzień Krajowej Administracji Skarbowej. Dziś tj. we wtorek, 24 września na placu św. Józefa w Kaliszu odbyły się regionalne obchody święta.

- 21 września Krajowa Administracja Skarbowa po raz trzeci obchodziła swoje święto. Łączy się ono w tym roku ze 100-leciem Polskiej Skarbowości. To wyjątkowy jubileusz, który jest doskonałą okazją, by podziękować wszystkim za rzetelną służbę i działalność na rzecz państwa – mówił Grzegorz Kulawinek, wiceprezydent Kalisza. - Pragnę przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim, którzy swoją sumienną, niezwykle odpowiedzialną pracą współtworzą renomę Krajowej Administracji Skarbowej jako nowoczesnego, profesjonalnego i respektowanego organu naszego państwa. Pracownikom Krajowej Administracji Skarbowej życzę wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej - często niełatwej – pracy. Państwa postawa i zaangażowanie są powodem do dumy.

W obchodach uczestniczyli także: gen. Piotr Walczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów; Aneta Niestrawska, wicewojewoda wielkopolski; Agnieszka Szymankiewicz, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu; reprezentanci władz wojewódzkich, gminnych, powiatowych; przedstawiciele służb mundurowych i duchowieństwa.

Podczas uroczystości Piotr Walczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów wręczył odznaczenia zasłużonym pracownikom i funkcjonariuszom administracji skarbowej.

Krajowa Administracja Skarbowa powstała w 2017 roku na bazie trzech jednostek – Urzędu Kontroli Skarbowej, Służby Celnej i Administracji Podatkowej. Spełnia ona bardzo ważne zadania, bez których sprawne funkcjonowanie państwa nie byłoby możliwe – dba o wpływy budżetowe, wspiera przedsiębiorczość i bezpieczeństwo związane z prawidłowym wykonywaniem obowiązków celnych.

Uroczystość uświetnił koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych.

Źródło: kalisz.pl fot. Anna Błaszczyk

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/