Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 01 sierpień 2021 Godzina:
imieniny: Orchidea, Brodzisław

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Wiecie, że zrobiliście rekord? 4 mln razy. Spójrzcie sami

Dziś mijają równo dwa miesiące od uruchomienia nowej odsłony portalu faktykaliskie.pl. Trzeba przyznać, że na początku to był szok. I dla Was i dla nas też, bo obsługa tak zaawansowanego technologicznie portalu do łatwej nie należy. Ale udało się przejść przez tę poważną zmianę bez większych problemów i ostatecznie można stwierdzić, że to była zdecydowanie dobra zmiana, bo przychodzicie do nas dwa razy częściej niż kiedyś. Dziękujemy.

15- osobowy zespół, 7 dni w tygodniu, 24h/dobę jest dla Was i do Waszej dyspozycji. Takie są Fakty. Efekt? Najlepiej poinformowany portal w tej części województwa i codzienny telewizyjny program informacyjny nadawany na żywo w sieci Multimedia Polska- jedyny serwis TV w Kaliszu.

Dokładnie dwa miesiące temu uruchomiliśmy nową odsłonę portalu. Budową tego co dziś widzicie zajęła się firma Ideo, która w swoim portfolio ma m.in. stronę dla Polskiej Agencji Prasowej, dla wielu ministerstw i instytucji państwowych. Zleceniobiorca godny zaufania. Przygotowania do uruchomienia portalu faktykaliskie.pl 2.0 trwały równo rok. 

Po 18 kwietnia odbieraliśmy od Was mnóstwo informacji i opinii o naszym nowym projekcie. Przeważały te pozytywne, ocenialiście, że idziemy w kierunku najlepszych, najważniejszych mediów ogólnopolskich. I pod względem technicznym i merytorycznym. Nie brakowało też opinii krytycznych. Wielu z Was miało problem z odnalezieniem się w nowej rzeczywistości. Przyznajemy. Portal jest o wiele bardziej rozbudowany niż ten poprzedni, ale to wszystko dla Was. Szczerze wierzymy, że po zapoznaniu się z obsługą portalu, nie spędzicie ani dnia bez wejścia na faktykaliskie.pl. Tak zapewne już się zaczyna dziać. Świadczą o tym statystyki. Od 18 kwietnia do 18 czerwca, weszliście na nasz portal 4 195 389 razy. To niepodważalny rekord oglądalności w historii kaliskich mediów elektronicznych.

Dzięki Wam i dzięki pasji i ciężkiej pracy naszych dziennikarzy jesteśmy niekwestionowanym liderem medialnym w mieście i w regionie. Co istotne… relacjonujemy dla Was najważniejsze imprezy i wydarzenia miejskie organizowane przez Miasto. Zapowiadamy takie wydarzenia i zapraszamy na nie w artykułach i materiałach telewizyjnych. Tymczasem nie bierzemy za to ani złotówki z budżetu miasta. Władze Kalisza wykupują płatne ogłoszenia i opłacone wywiady w innych mediach o gorszej oglądalności. My piszemy za darmo. Dzięki temu u nas nie ma płatnych pochlebstw . Są fakty.

M. Spętany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/