Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 07 maj 2021 Godzina:
imieniny: Flawia, Benedykt

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Wschód słońca – nadzieja na nowy, dobry dzień WIDEO

W niedzielę 12-go kwietnia słońce wstało o 5:57. Dzisiejszy wschód słońca wierzący mogą potraktować symbolicznie, bo według kościoła katolickiego Jezus zmartwychwstał trzeciego dnia po ukrzyżowaniu, o godzinie 6:00.

Każdy wschód słońca zwiastuje nadejście nowego dnia, a wraz z nim całkiem nowych, nieodkrytych jeszcze możliwości. Często taki wschód to nadzieja na nowe, lepsze jutro.

O świcie niebo jest różowawe. Według mitologii greckiej zanim na niebie pojawi się wóz słońca, znad brzegów wyjeżdża na lekkim rydwanie Eos, bogini zorzy polarnej, brzasku i świtu. Piękne oblicze młodej bogini jaśnieje rumieńcem zorzy.

Wschody, ale tez zachody słońca to zjawiska bardzo piękne i wyjątkowe, których czas i miejsce są zmienne, zależne od pór roku, równoleżników i południków.

Wschód jest szczególny, symbolizuje nadzieję i swojego rodzaju wyczekiwanie na coś co jeszcze nie nadeszło. Kryje w sobie tajemnicę, ale też obietnicę i nadzieję. 

 Niech dzisiejszy wschód słońca, któremu towarzyszyła również niezwykła muzyka budzącej się ze snu natury, będzie symbolem dobrego i zdrowego jutra.

KB, fot. i wideo KB

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads