Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 12 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Janina, Placyd

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wydarzenia

Wyścigi z wózkami - niedzielny piknik rodzinny na sportowo

Wyścig z wózkami na dystansie 100 kroków, trening BuggyGym i wiele innych sportowo – piknikowych atrakcji dla całych rodzin. Już w najbliższą niedzielę w Parku Miejskim aktywne zakończenie internetowej akcji „Mama na maksa", która trwała przez ostatnie cztery tygodnie. Festyn organizowany przez BuggyGym Kalisz rozpocznie się o 15.00 przy Pagodzie i jest częścią międzynarodowej kampanii, która odbywa się w kilkudziesięciu miastach Polski i Europy.

Piknik ma integrować całe rodziny. I zachęcać do aktywności sportowej rodziców z dziećmi, a nawet z dziadkami. Dlatego przygotowano sporo atrakcji, tak by każdy znalazł coś dla siebie, mówi Aleksandra Kamiennik, rzecznik prasowy Stowarzyszenie BUGGYGYM. - Zaprosiliśmy do współpracy i Rolki Kalisz, które będą uczyć trików i jazdy na rolkach, dodatkowo zaprosiliśmy "Uciechowo”, które zajmie się dziećmi w strefie dziecka, będzie piknik wiosenny przygotowany przez dwie kaliskie kawiarnie. Będzie dużo gier sportowych, ja poprowadzę trening Buggygym, czyli gimnastykę w czasie spacerów z wózkami. 

Będą pokazy tańca dzieci, nauka chustonoszenia i wykład położnej ze szkoły rodzenia. To tylko część atrakcji. Gwóźdź programu to wyścig z wózkami. - To są wyścigi w chodzie, całkowicie bezpieczne dla dziecka w wózku. Uczestnicy będą musieli pokonać dystans 100 kroków. Ćwiczymy jak Korzeniowski – zachęca Aleksandra Kamiennik.  

Wyścigi Wózków w chodzie odbędą się w kilku kategoriach: dla mam, tatusiów, rodzin oraz dla dziewczynek z wózkami z lalką, a także slalom dla chłopców. Sportowy piknik to zakończenie czterotygodniowej akcji „Mama na maksa”, którą BuggyGym prowadziło w Internecie. Przez ostatni miesiąc wszystkie mamy miały okazję skorzystać z róznego rodzaju porad – każdy tydzień miał inne hasło, ale też odrobić zadania wyznaczone przez organizatorów.  

AW, fot. arch.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/