Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 październik 2021 Godzina:
imieniny: Sabina, Florencjusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Zaproszenie na rajd rowerowy z atrakcjami

„Z godnością jedź przed życie” to hasło przewodnie III Rajdu Kaliskiego, organizowanego przez fundację „Z Godnością”, Klub Turystyki Kolarskiej „Cyklista” w Kaliszu i Starostwo Powiatowe w Kaliszu. Trasa rajdu wiedzie od Zagorzynka przez Starostwo Powiatowe i Nędzerzew do Szałego. Na Małej Plaży czekać będzie na uczestników mnóstwo atrakcji. Zapisy ruszyły w piątek, a liczba miejsc jest ograniczona.

Rajd odbędzie się w najbliższą sobotę. Uczestnicy rajdu spotkają się o 8:50 na placu Kaliskiego Centrum Opieki Długoterminowej „Salus” (Kalisz, ul. Zagorzynek 34), żeby stamtąd wyruszyć na trasę, która wiedzie do Starostwa Powiatowego i dalej przez Nędzerzew do Szałego. Właśnie tam na Małej Plaży nastąpi krótka przerwa ok. godziny 12.30 . – Dla uczestników zaplanowano ciepły posiłek (kiełbaska z grilla, napoje), konkurs sprawnościowy i zumbę – mówi Ewelina Roszak z fundacji „Z Godnością”.

Celem rajdu jest poznawanie ciekawych miejsc i obiektów krajoznawczych okolic Kalisza, pogłębianie wiedzy o zdrowiu i aktywnym trybie życia zgodnie z hasłem: „Na sportowo w każdym wieku”, integracja środowiska turystycznego, propagowanie turystyki rowerowej, jazdy na rowerze i zdrowego trybu życia, budowanie więzi międzypokoleniowej zgodnie z ideą „Turystyka łączy pokolenia”.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest opłacenie składkowego w wysokości 10 zł od osoby dorosłej i 5 zł od dziecka, przestrzeganie regulaminu rajdu oraz przepisów ruchu drogowego, posiadanie sprawnego, odpowiednio wyposażonego roweru (w tym konieczne zapasowej dętki lub łatek) i ubioru odpowiedniego do warunków pogodowych. Zaleca się również posiadanie kamizelki odblaskowej i kasku. Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną (zgodnoscia@gmail.pl) lub telefoniczną (791 774 236) maksymalnie do 24.06.2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

ESA, fot. org.

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/