Wydarzenia - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 27 październik 2021 Godzina:
imieniny: Sabina, Florencjusz

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Wydarzenia

Zmiany w kaliskiej policji

Komendant Miejski Policji w Kaliszu ma dwóch nowych zastępców. Dotychczasowy, mł. insp. Andrzej Haraś, pożegnał się z jednostką.

Od lewej: Insp. Dariusz Bieniek - Komendant Miejski Policji w Kaliszu, mł. insp. Andrzej Haraś - dotychczasowy zastępca kaliskiego Komendanta, od piątku Komendant Powiatowy Policji w Ostrzeszowie, podinsp. Tadeusz Królikowski - pierwszy zastępca kaliskiego Komendanta i podinsp. Witold Goździelewski - zastępca kaliskiego Komendanta

Mł. insp. Andrzej Haraś w kaliskiej policji przepracował 22 lata. Ostatnio pełnił funkcję zastępcy Komendanta. Teraz będzie kierował policją w Ostrzeszowie. Przypomnijmy, że jej ostatnim szefem był obecny kaliski Komendant.

Jednocześnie przedstawiono dwóch nowych zastępców Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu. Pierwszym zastępcą został  podinsp. Tadeusz Królikowski. Od 16 lat związany jest ze służbą kryminalną. Dotychczas pracował w ostrzeszowskiej Komendzie.

Drugim zastępcą kaliskiego Komendanta został podisnp. Witold Goździelewski, policjant z 21 letnim stażem. Przez ostatnich 5 lat kierował posterunkiem policji w Koźminku.

Jak zaznacza insp. Dariusz Bieniek, Komendant Miejski Policji w Kaliszu, od swoich zastępców będzie wymagał przede wszystkim wysokiej kultury pracy w relacjach z podwładnymi. - Ci policjanci to są doświadczeni ludzie, posiadają odpowiednie wykształcenie, kwalifikacje i predyspozycje. Oprócz dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców Kalisza i powiatu,  będę kładł duży nacisk na to, aby dbali dbali o relacje międzyludzkie w jednostce. Uważam, że to podstawa dla dobrego funkcjonowania Komendy – mówi nam szef kaliskiej policji.

AG, fot. autor

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/