Wypadki - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 15 kwiecień 2021 Godzina:
imieniny: Anastazja, Bazyli

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Wypadki

BMW rozpadło się na kawałki. Kierowca z auta wyszedł o własnych siłach

Kierowca tego BMW może mówić o ogromnym szczęściu. Jego samochód z taka siłą uderzył w przydrożne drzewo, że rozpadł się na dwie części. Mężczyźnie nic się nie stało. Trasa Starkówiec - Łagiewniki w gminie Kobylin była zablokowana prawie dwie godziny. A służby ratunkowe nie tylko udzieliły pomocy kierowcy, który wypadł z impetem z drogi, ale szukały też drugiego uczestnika wypadku – motocyklisty.

Zdjęcie 1 z 4

Dyżurny PSP w Krotoszynie otrzymał informację o dachowaniu samochodu osobowego oraz możliwym potrąceniu motocyklisty w tym zdarzeniu kilka minut po północy z soboty na niedzielę. Na miejsce zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz  pojazdy z jednostek OSP Zalesie Wielkie oraz OSP Kobylin. -Po przybyciu na miejsce zdarzenia jednostek ochrony przeciwpożarowej, Kierujący Działaniami Ratowniczymi przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że samochód osobowy zjechał poza obręb jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd rozpadł się na dwie części i pozostał na dachu w polu. Kierowca samochodu marki BMW samodzielnie opuścił uszkodzony środek transportu. Równocześnie z Jednostkami Ochrony Przeciwpożarowej na miejsce dotarły służby medyczne oraz  funkcjonariusze Policji – informuje asp. Mateusz Dymarski, z PSP w Krotoszynie. - Działania straży pożarnej w pierwszej fazie polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca wypadku.

Kiedy pracownicy pogotowia ratunkowego udzielali pomocy kierowcy BMW, które rozpadło się na drzewie strażacy i policjanci przeszukiwali drugiego uczestnika wypadku – motocyklisty, o którym była mowa w zgłoszeniu. Takiej osoby nie odnaleźli. Mężczyzna, który ucierpiał w wypadku został przetransportowany do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Interwencja straży pożarnej trwała łącznie 1 godzinę i 54 minuty.

AW, Opracowanie: asp. Mateusz Dymarski, zdjęcia: JRG PSP Krotoszyn

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/