Zdrowie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 13 maj 2021 Godzina:
imieniny: Ofelia, Andrzej

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Zdrowie

Dieta pudełkowa– pierwszy krok w stronę zdrowego odżywiania

Zdrowy tryb życia jest coraz bardziej popularny. Wiele osób chce odżywiać się świadomie i właściwie, ale nie ma czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków w domu. Z pomocą przychodzi wówczas catering dietetyczny, nowa usługa, która podbija serca użytkowników.

Co to jest catering dietetyczny?

Catering dietetyczny czyli dieta pudełkowa to rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Usługa zyskuje coraz większe grono sympatyków, bo wielu z nas nie ma czasu na samodzielne komponowanie dań albo po prostu nie wiemy jak się do tego zabrać. Na rynku dostępnych jest wiele firm cateringowych, które oferują klientom zróżnicowane menu. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest: fitapetit.com.pl, które proponuje m.in.: dietę Slim Fit, Vegan, Vegetarian, Low Carb i Lactose Free. Każdy posiłek jest skomponowany zgodnie z preferencjami klienta. Przygotowaniem menu zajmuje się zespół specjalistów i dietetyków. Decydując się na dietę pudełkową niczym nie trzeba się martwić. W zależności od wybranej opcji, otrzymujemy 3-5 posiłków pod wskazany przez nas adres. Każdy z nich ma określoną ilość kalorii.

Zalety diety pudełkowej

Catering dietetyczny jest bardzo prostą formą zamówienia zbilansowanej diety. Jest to usługa idealna dla osób zapracowanych albo takich, które nie lubią samodzielnie gotować. Korzystając z diety pudełkowej mamy pewność, że posiłek ma określoną ilość kalorii i nie musimy sami martwić się o ich liczenie. Ogromną zaletą cateringu dietetycznego jest to, że posiłki dostarczane są pod wskazany przez nas adres, więc można je odebrać zarówno w domu jak i w pracy. Wiele firm cateringowych oferuje swoim klientom możliwość konsultacji z dietetykiem, co jest niezwykle pomocne przy wyborze i kontroli efektów diety. Dodatkowo, posiłki pakowane są w poręczne pudełka, które można łatwo zabrać ze sobą do pracy. Lunch boxy podzielone są na przegródki, więc cały posiłek wygląda atrakcyjnie już w aspekcie wizualnym. Menu przygotowywane jest ze świeżych produktów najwyższej jakości. Oczywiście trzeba pamiętać, że takie rozwiązanie ma konkretną cenę, co nie powinno dziwić. Liczba zalet przewyższa jednak koszt takiej usługi, wiec rozwiązanie z pewnością jest warte uwagi. Dla niektórych klientów problematyczny może być brak możliwości ingerowania w skład diety, ale firmy mają tak szerokie oferty, że z pewnością każdy zainteresowany zdoła wybrać odpowiednie dla siebie menu.

Do kogo skierowany jest catering dietetyczny?

Grupa docelowa omawianej usługi jest bardzo szeroka. Z racji tego, że firmy cateringowe posiadają bogate oferty menu, właściwie każdy może skorzystać z diety pudełkowej. Nie ma w tym przypadku ograniczeń wiekowych, a możliwość skorzystania z wizyty u dietetyka dodatkowo zachęca do skorzystania z oferty. Programy dietetyczne różnią się między sobą liczbą dostarczanych posiłków, menu oraz kalorycznością poszczególnych dań. Mimo, że wiele osób zwraca uwagę na wysoką cenę usługi, warto pamiętać, że jest ona inna w zależności od wybranej opcji. Koszt dostarczenia kilku posiłków jednego dnia to około 50 zł. Mnogość zalet diety pudełkowej jest jednak ogromna i usługa z pewnością jest warta polecenia.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/