Zdrowie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 05 grudzień 2021 Godzina:
imieniny: Kryspina, Gerald

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Zdrowie

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej? 5 najważniejszych zalet

Dieta pudełkowa jest w Polsce ciągle nowością, mimo że dotarła do naszego kraju już ponad dziesięć lat temu. Początkowo dietę tę stosowali tylko celebryci czy gwiazdy kina. Dzisiaj jest ona dostępna praktycznie dla każdego.

Jakie zalety ma dieta pudełkowa?

Jest ich co najmniej kilka. Oto te, które są najważniejsze:

  1. Lepsza kondycja zdrowotna. Dieta pudełkowa jest ułożona tak, aby dostarczała organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki diecie pudełkowej każdy może zdrowo się odżywiać i z czasem zmienić swoje nawyki żywieniowe. Wszystkie posiłki przygotowywane są przez doświadczonego kucharza, który korzysta wyłącznie ze świeżych produktów bardzo wysokiej jakości. Posiłki są smaczne i różnorodne, na pewno dieta pudełkowa zbyt szybko nam się nie znudzi. Kaloryczność diety (waha się od 1200 do 2500 kalorii) obliczana jest przez dietetyka.
  2. Oszczędność czasu. Osoby, które korzystają z usług firm cateringowych, dostarczających dietę pudełkową nie muszą robić zakupów, stać w kolejce do kasy, a następnie spędzać czasu na gotowaniu;
  3. Wygoda. Firma cateringowa może dostarczać posiłki pod dowolny adres. Posiłki mogą być dostarczane do domu, biura, na uczelnię. Dostawy realizowane są w dniu, który poprzedza zamówienie od godziny 15. 00 do 24.00. Dzięki temu nawet osoby, które wcześnie rano wychodzą z domu, mogą zabrać ze sobą pudełka z jedzeniem;
  4. Oszczędność pieniędzy i jedzenia. Ponieważ nie będziemy przygotowywać samodzielnie posiłków, nie będziemy musieli robić większych zakupów. W lodówce znajdą się dzięki temu tylko te produkty, które są nam naprawdę potrzebne.
  5. Dieta na miarę potrzeb. Firmy, których specjalnością jest przygotowywanie posiłków dietetycznych, na ogół oferują nie tylko standardowe, ale także wykluczające diety. Klienci mogą zamówić na przykład dietę wegetariańską.

Jak widać, dieta pudełkowa ma bardzo wiele zalet, nic więc dziwnego, że z roku na rok przybywa osób, które decydują się korzystać z usług firm cateringowych oferujących catering dietetyczny.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta ta polega na tym, że firma cateringowa dostarcza nam pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków. Obecnie można spotkać się z różnymi wariantami tej diety, a to oznacza, że można zamówić także trzy lub tylko jeden posiłek. Jedzenie dowożone jest na ogół przez pięć dni w tygodniu.

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa?

W zasadzie z diety pudełkowej z DietetycznaChatka.pl mogą korzystać wszystkie osoby. Na stosowanie diety pudełkowej często decydują się osoby, które chcą pozbyć się nadwagi czy sportowcy. Jest ona idealnym rozwiązaniem także dla osób, które chcą się zdrowo odżywiać, ale gotowanie jest ich bardzo słabą stroną. Z usługi tej mogą korzystać także osoby, które zachorowały, nie mogą samodzielnie gotować i nie mogą liczyć na pomoc innych osób.

Z usługi firm cateringowych oferujących dietę pudełkową można korzystać przez cały rok lub tylko przez pewien czas. Wiele osób obawia się wysokich kosztów, związanych z takim sposobem odżywia się. Okazuje się jednak, że nie należą one do bardzo wysokich.

artykuł sponsorowany

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/