Zdrowie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 20 czerwiec 2021 Godzina:
imieniny: Florentyna, Michał

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Zdrowie

Kochają ją tysiące kobiet. Ewa Chodakowska przyjedzie do Kalisza!

Dzięki jej programom tysiące Polek przeszło niesamowite metamorfozy, zmieniając się z otyłych w wysportowane kobiety. Jej treningi nie należą do łatwych, ale są bardzo skuteczne. Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness, odwiedzi Kalisz. Gwiazda weźmie udział w akcji „Zdrowy Kalisz” w Aquaparku.

Zdrowy styl życia: właściwe odżywianie i uprawianie sportu - do tego od kilku lat przekonuje Polaków Ewa Chodakowska. Wykorzystuje do tego między innymi portale społecznościowe. Jej profil na facebooku lubi blisko 2 miliony osób.

Ewa Chodakowska ukończyła Pilates Academy Athens oraz IAFA College Athens w Grecji. Po powrocie do Polski prowadziła w Pytaniu na śniadanie (TVP2) oraz w Dzień dobry TVN bloki propagujące fitness. Wydała kilkanaście płyt DVD z treningami fitness. Jest też autorką pięciu książek o tematyce fitness i zdrowego odżywiania.  Od 2015 roku jest redaktorką naczelną miesięcznika Be Active. Dietetyka & Fitness. Wraz z mężem, Grekiem prowadzi w Warszawie studio fitness Be Active. 

Polska królowa fitnessu przyjedzie do kaliskiego Aquaparku w sobotę, 21 maja w ramach „Be Active Tour powered by Sante”. Be Active Team to grupa najlepszych trenerów z różnych dyscyplin fitness (m.in. treningu funkcjonalnego, jogi, dance, zumby) związanych z warszawskim studiem fitness Be Active prowadzonym przez Ewę Chodakowską. Wraz z nią do Kalisza przyjadą: Lefteris Kavoukis (prywatnie mąż Ewy Chodakowskiej) i Tomasz Choiński. Treningi i zajęcia ze specjalistami studia Be Active odbędą się od 10:00 do 18:00. Wstęp jest bezpłatny. Nie trzeba się też wcześniej na nie zapisywać.

Trening z Ewą Chodakowską to nie jedyny powód, dla którego warto przyjść 21 maja do Aquaparku. W tym dniu odbędzie się kolejna edycja „Zdrowego Kalisza”. Na przybyłych będą czekać videografia kręgosłupa, porady dietetyczek, konsultacje fizjoterapeutów czy badania wad postaw u dzieci.

AG, fot. Zdrowy Kalisz, www.ewachodakowska.pl, YouTube

 

 

Inside Max P

Inside 2

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/