Zdrowie - Fakty Kaliskie

kontrast:
wielkość czcionki:
A- A+
Dzisiaj jest: 17 kwiecień 2021 Godzina:
imieniny: Innocenta, Innocenty

Wyszukiwarka

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Top 1

Top 2

Top mały 1

Top maly 2

Zdrowie

Pielęgniarki, lekarze i dyrektor. Pierwsze 10 szczepień w szpitalu w Kaliszu WIDEO

Pierwsze szczepienia przeciwko Covid-19 w kraju i pierwsze w Kaliszu. W niedzielę, 27 grudnia 10 pracowników kaliskiego szpitala przyjęło szczepionki. Łącznie w najbliższych dniach zostanie zaszczepionych 75 osób z personelu szpitala.

Szczepionki dotarły do Kalisza w niedzielę rano. Akcję pierwszych szczepień zaplanowano na 13:00.

- Zaszczepiliśmy pierwszych 10 osób - 7 lekarzy (4 anestezjologów, ortopeda, kierownik SOR-pełnomocnik dyrektora ds. epidemiologi, kardiolog z pracowni hemodynamiki), dwie pielęgniarki (z OAiIT i SOR) oraz dyrektora Radosława Kołacińskiego.

Jako pierwsza w kaliskim szpitalu, długo wyczekiwaną szczepionkę przyjęła Pani Dorota - pielęgniarka z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. - Wszystkie zaszczepione osoby czują się dobrze i wróciły do pracy – przekazuje szpital.

W poniedziałek kolejne szczepienia - tym razem wykonywane one będą w pomieszczeniach szpitalnej "wieczorynki". - Jutro chcemy zaszczepić 30 a we wtorek 35 osób – podaje Paweł Gawroński, rzecznik szpitala w Kaliszu.

W sumie na szczepienia zapisanych jest 764 pracowników kaliskiego szpitala. Z osobami z zewnątrz (z firm współpracujących z placówką) to 835 chętnych.

- Serdecznie dziękujemy kierowniczce i zespołowi szpitalnej apteki za przygotowanie szczepionek, dyrektor ds. pielęgniarstwa oraz koordynatorowi NiŚOZ i dyrektor ds. Lecznictwa za kwalifikację osób do szczepienia, a także pielęgniarkom wykonującym iniekcje; oraz wszystkim osobom zaangażowanym w ten trudny logistycznie proces – mówi Radosław Kołaciński, dyrektor kaliskiego szpitala.

Pierwsze szczepienia na COVID-19 już za nami!

# zmieniamysiędlaWas Pierwsze szczepienia na COVID-19 już za nami! W niedzielę, od godziny 13:00 zaszczepiliśmy w #szpitalKalisz pierwszych 10 osób - 7 lekarzy (4 anestezjologów, ortopeda, kierownik SOR-pełnomocnik dyrektora ds. Epidemiologi, kardiolog z pracowni hemodynamiki), dwie pielęgniarki (z OAiIT i SOR) oraz dyrektora # szpitalKalisz. Jako pierwsza w #szpitalKalisz, długo wyczekiwaną szczepionkę przyjęła Pani Dorota - pielęgniarka z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Wszystkie zaszczepione osoby czują się dobrze i wróciły do ​​pracy. W poniedziałek kolejny szczepienia - tym razem ponury jeden będzie w pomieszczeniach szpitalnej & quot; wieczorynki & quot ;. Jutro chcemy zaszczepić 30 a my wtorek 35 osób. Serdecznie dziękujemy kierowniczce i zespołom szpitalnej apteki za przygotowanie szczepionek, dyrektor ds. pielęgniarstwa oraz koordynatorowi NiŚOZ i dyrektor ds. Lecznictwa za kwalifikacje osób do szczepienia, a także pielęgniarkom wykonującym iniekcje; oraz wszystkim zaangażowanym w ten trudny logistycznie proces. Opublikowany przez Szpital Kalisza Niedziela, 27 Grudnia 2020

 

AG za Szpital Kalisz

Inside Max P

Kategorie P

3R

4R

Poziomy Bottom

5R

Google Ads

Redakcja portalu

https://www.facebook.com/faktykaliskiepl

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor prowadzący
Anna Miklas-Pęcherz 

Redakcja telewizji

Oglądaj nas na kanale 232 i/ lub 140 

Multimedia Polska/ Vectra oraz na kanale YT

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 573 950 125
e-mail: media@fundacja-reakcja.pl

Redaktor naczelna
Agnieszka Gierz

Fundacja Reakcja

Nadawcą Telewizji Kalisz 

i wydawcą portalu faktykaliskie.pl jest Fundacja Reakcja

Kalisz, ul. Śródmiejska 36
tel. 607 942 977
e-mail: biuro@fundacja-reakcja.pl

Prezes fundacji
Marcin Spętany

https://www.fundacja-reakcja.pl/